Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2024-03-21 03:06:25

basiana
Kandydat(ka)
Dołączył: 2024-03-21
Liczba postów: 1
WindowsChrome 122.0.0.0

kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Stosowałam takie diety jak abc diet, ale najdłużej ile na niej wytrzymałam to 3 tygodnie, potem jadłam tak po 200 - 400 kcal dziennie.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Moja najdłuższa głodówka trwała 64 godziny, ale teraz stosuje intermittent fasting 20-4.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jest to dla mnie szansa na lepsze życie, podniesienie swojej samooceny, od 13 roku życia nienawidzę swojego ciała  i tego jak leżą na mnie ubrania.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
nigdy nie wymuszalam wymiotow, ale przy jedzeniu malej ilosc kcal dziennie czasami zdarzy mi sie wymiotowac

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
aktualnie mam napady glodu po jedzeniu maks 400 kcal dziennie przez 2 miesiace, najgorzej jest w nocy.. w dzien nie mam potrzeby przekraczania limitu kcal ale po 22 nie wiem czemu ale moge zjesc wszystko az do okropnego bolu brzucha, od jutra zaczynam  skinny bride diet, moje bilanse
20.03.2024 :
jablko, 5 orzechow brazylijskich, woda z nasionami chia, 150 gr pizzy z lodowki z kurczakiem, 500 ml coli zero, 5 pierogow gyoza z warzywami, kanapka z salata i serem, 3 kroliki czekoladowe kinder
19.03.2024:
jablko, 70 g borowek, pasztecik grzybowy z lidla,  2 wafle ryzowe, torlilla z vege gyrosem, kinder chocolate 8 szt, zelki haribo zlote misie 150 g,


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 52 kg b) 56 kg c) 44 kg d) 36 kg. Mam 16 lat i 160 cm wzrostu.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
glownie cwicze z treningow hiit na yt

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
to moje pierwsze forum tego typu

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
od pazdiernika 2023, na pro-ane trafilam miesiac wczesniej czyli we wrzesniu

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
chce znow dostac motywacji do schudniecia, znow sie zapuscilam..

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
spedzam w interecie duzo swojego czasu wolnego wiec moge sie udzielac codziennie

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
tak, jestem swiadoma

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot