Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2024-02-20 03:59:00

anastazja4519
Kandydat(ka)
Dołączył: 2024-02-20
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Kwestionariusz ana

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Mozna tak powiedziec. Liczylam kalorie kazdego posilku lub zwykle ograniczalam wszystkie posilki w ciagu dnia.
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam raz. Moim zdaniem sa okej, ja po prostu nie potrafie ich utrzymac. Nie mozna tez przesadzac, zeby nie wykonczyc organizmu.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Wskazowkami do tego jak miec idealna sylwetke. Chce byc piekna i chuda, ale jednoczesnie wiedziec, ze nic az tak powaznego nie zagraza mojemu zdrowiu. Dlatego szanuje dekalo, ale staram sie nie nadwyrezac zdrowia.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie mialam okazji sie dowiedziec jak to wyglada.
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Ostatnio jadlam tylko same owoce..
Wczoraj: 3 jablka - 153 kcal, kinder bueno - 240 kcal, arbuz 700g - 240 kcal Razem: 633 kcal
Przedwczoraj: ciastka belvita zbozowe 2 male opakowania - 264 kcal, kinder bueno 1 z opakowania - 120 kcal, 2 jablka - 102 kcal Razem: 486 kcal
6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 52
b) 54
c) 45
d) 46
Mam 18 lat i 160cm wzrostu
7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
od czasu do czasu biegam
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nigdy nie bylam/Nie jestem
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
2-3 lata z przerwami
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chcialabym byc wsparciem dla innych. Poznac sposoby na odchudzanie, diety i zywienie.
11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Mysle, ze poza lekcjami w liceum na spokojnie znajde cza, zeby sie tutaj udzielac.
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak, jestem tego swiadoma.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot