Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-08-07 21:23:22

Paula23332
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-08-07
Liczba postów: 1
AndroidChrome 103.0.0.0

Kwestionariusz

Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak próbowałam różnych typu keto, rezygnacja z tłuszczy i węglowodanów, nigdy się jednak nie udawało bez głodówki.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Może całkowite nie, ale jestem zdeterminowana. Jeśli chodzi o głodówki nie jestem przeciwnikiem, uważam że jest to forma odchudzania, normalna.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?

Pro ana jest szansą na akceptację siebie. Staram się jak najbardziej przestrzegać traktuje to jak świętość.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie mam nic przeciwko, sama kilka razy stosowałam.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Cały czas jestem na diecie, nie przekraczam 1700kcal, jednak chce zejść do 1000.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
A. 65 kg
B.67 kg
C. 62 kg
D. 41 kg
16 lat i 167 cm

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?

Tak codziennie co najmniej h na siłowni
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Dopiero zaczynam

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?

Przez przypadek i kilka miesięcy
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chce mieć motywację i siłę żeby dotrzeć do celu

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Oczywiście

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak jestem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot