Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-06-28 22:52:50

XxanaxX
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-06-28
Liczba postów: 1
AndroidChrome 102.0.0.0

Kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?

Tak, stosowałam. Dietę owocową
O głównie diety bez jedzenia z napojami zero.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Tak, jak dla mnie to dużo daję szczególnie w formie kary, jeśli za dużo zjem.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?

Jedyne miejsce gdzie mogę się dzielić moim odchudzaniem, czuję że mogę dzięki temu stać się WYCHUDZONA I PIĘKNA ?  Czuję że tylko osoby z ruchu pro-ana mnie rozumieją i pragną tego czego ja.


4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?

A więc tak nie popieram objadania się totalnie, ale w takim przypadku kiedy zjem za dużo, albo zdaży się napad to lepiej to wyzygac niż przytyć  x kg

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.

     Nie jem kilka dni, potem kilka godzin mam na jedzenie wymiotuję to co  zjadłam i fastuje dalej. Od dwóch dni jestem bez jedzenia i mam w planach do tygodnia nie jest albo dłużej.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?

Aktualna: 56kg 170cm
Najwyższa 62,5 170cm
Najniższa 43kg   165cm
Docelowa 38kg
W sierpniu skończę 16 lat


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?

Codziennie robię jakąś aktywność , biegam, chodzę, jeżdżę na rowerze i zaczęłam ćwiczyć przy oglądaniu filmów


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?

Na Instagramie mam konto pro ana aktualnie nic nie wystawiam ale oglądam .


9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?

Od 3 lat ale przez pobyty w szpitalu przytyłam sporo i od 1 miesiąca bardzo na poważnie się odchudzam. Trafiłam też jakoś ponad 3 lata temu






10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chcę być prawdziwym wychudzonym motylkiem, dać i poznać różne triki na odchudzanie


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Taaak, jak najbardziej ??


12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot