Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-03-28 22:34:08

maaru
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-03-28
Liczba postów: 1
AndroidChrome 99.0.4844.88

rekrutacja

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
konkretych diet nie stosowalam wcześniej, niestety warunki mi na to nie pozwalają

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
kilka razy zdarzyło się, że potrafilam nie jest przez 1/2 dni, dłużej już nie dawałam rady. Co do mojej opinii na ten temat to niech każdy robi co uwaza za słuszne dopóki nie psuje sobie życia.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
jest to dla mnie możliwość poznania nowych ludzi! którzy tak jak ja starają się schudnąć. Mój stosunek do tego jest pozytywny [dblpt]D
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Bardziej wspieram pro-ana [dblpt][slash]/
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
aktualnie to moja dieta wygląda całkiem normalnie ale planuje rozpocząć jakąś 2 dniową głodówkę, w ciagu ostatni 2 dni jadłam głównie ryż z kurczakiem i jakiś jogurt

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 52  b) 54/55  c) 47.5    d) 45 i niżej
mam 14 lat i 156

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
niestety nie mam jal ćwiczyć, ale na wf staram sie bardzo aktywnie uczestniczyć w lekcji

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
nie, to mój pierwszy raz

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
na pro-anę trafiłam dzisiaj a głodówki stosowalam juz w listopadzie 2021, przez kilka nastepnych miesięcy jadlam dobrze itp. ale przytyłam i muszę to zmienić

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
chcę tu byc, aby otrzymać wsparcie i wskazówki co do odchidzania

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
postaram się udzielać, jak mi soe ida to głównie w nocy

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak! zdaję sobie z tego sprawę i będę je wspierać!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot