Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-03-15 19:31:21

little_piggy
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-03-15
Liczba postów: 1
AndroidChrome 99.0.4844.58

Formularz kwalifikacyjny ale jestem nawróconym dietetycznym świrem

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Jasne, chyba z milion razy.Na różnych kalorykach, produktach czy makro ale nigdy nie schudłam tyle ile chciałam, jedyne co osiągnęłam to to że waga cały czas waha mi się w górę i w dół.


2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Całkowitych nigdy, ale dosyć często diety koło 400,600, czy 800 kcal.W sumie Czułam się na nich całkiem nieźle, ale miałam problem z wytwaniem na nich.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Dekalog szczerze mówiąc ( pliss nie zabijcie mnie za to) brzmiał dla mnie trochę infantylnie i pretensjonalnie za to mega spodobały mi się ,,rady motylkowe" które zamieszczono pod spodem.Były bardziej życiowe i zgadzałam się z dosłownie  każdym ich słowem.Patrzylam na stronie
https://pro-ana-notperfectlife.blogi.pl … kalog.html

jak coś.
Do samego ruchu pro-ana natomiast podchodzę z dużą otwartością, głodówki pociągają mnie już od dłuższego czasu(ta satysfakcja z ssania w żołądku to najlepsze uczucie na świecie!), daja mega dużo do pewności siebie i poczucie spełnienia.


4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
W sumie, niewiele o tym wiem musiałam przes chwilą wygooglować.Ogolnie z jednej strony rozumiem, bo są sama miałam takie epizody  ale uważam że proana jest jednak lepsza, bardziej elegancka.Dodatkowo głód i kontrola nad tym co się je daje olbrzymią satysfakcje a przy bulimiii zwykle przyjemność jest przez chwilę a potem zostają tylko wyrzuty sumienia.Jesz i czujesz się obrzydliwie masz poczucie winy i odrazę do samej siebie, potem wymiotujesz i momentalnie jesteś głodna/y.Bez sensu.


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Aktualnie jestem na diecie 1000 kcal.Jem w zasadzie wszystko byle zgadzały się kalorie.A i dzienne spalanie wacha się u mnie tak plus minus 200-600 kcal na dzień z samego chodzenia+ plus jakieś tam pierdółki w ciągu dnia.No i dosyć dbam o białko.Chce jednak ograniczyć te kalorykę, źle się na niej czuję. Na grupie będę miała wsparcie i motywację żeby jeść mniej.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a)57 kg (wiem, masakra)
b) 58kg dwa lata temu przed zaczęciem dbania o wagę
c)50 kg
d) między 45 a 48kg
Lat 15 a wzrost 166



7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Raz, dwa razy w tygodniu  biegam, czasem na siłce a czasem gdzieś koło domu.Tak poza tym spacery ale rzadko bo zwykle nie mam czasu, bardziej w czasie feriii czy wakacji.


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, na jednym się rejestrowałam ale chyba źle zrozumiałam regulamin rejestracji inie nie dodali.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Ochudzam się od jakiś 2 lat i praktycznie bez przerwy coś próbuje ale od kilku miesięcy totalnie mi to nie wychodzi i daje wręcz odwrotny efekt- po diecie objadam się i mamm efekt jojo.I tu przechodzimy do następnego tematu, bo na pro-anę trafiłam całkiem niedawno i mam nadzieję że pomoże mój wagowy problem rozwiazać.


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Przede wszystkim motywacja, chce mieć a kogo być głodna,wiedzieć dlaczego nie jem tego batonika i znowu znaleźć w głodowce radość.
Dodatkowo non stop słyszę rzeczy w stylu ,,weź przestań nie jesteś gruba, jesteś sliczna"  I to od ludzi którzy nigdy nie widzieli mnie bez ubrania,od ludzi którzy nie zauważają że kiedy jem 5 tyś kcal dziennie ale jak raz nie zjem śniadania to od razu jest że się głodzę i posyłają mnie do psychodietetyka.Szanuje ich opinię i może mają rację ale totalnie tego nie czuję i wiem że to chudość naprawdę sprawia mi radość.To że wbijasz się w coraz mniejsze numery, daje taką euforię że warto.


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Raczej tak, choć posty niekiedy mogą być dosyć krótkie i lakoniczne, pisane gdzieś w metrze czy na lekcji.


12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Chyba mogę powiedzieć że tak, wszystko na tym świecie zależy od subiektywnego punktu widzenia.Trzeba rozumieć innych a nie szykanować.To naprawdę nie boli.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot