Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-01-08 17:19:32

czarny_motylek
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-01-08
Liczba postów: 1
WindowsChrome 96.0.4664.110

Formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Próbowałam, ale niezbyt mi wychodziło [dblpt](

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Chciałam, ale nigdy nie wytrzymywałam, miałam za słabą wolę, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Uważam, że to indywidualna sprawa czy ktoś chce je stosować, czy też nie. Na pewno jest wyzwaniem, a ja lubię je podejmować i stawiać sobie wysoko poprzeczkę.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jest dążeniem do perfekcji. Mimo, że nie ze wszystkimi zasadami w dekalogu się w pełni zgadzam, to większość przyjmuję i będę starała się do nich stosować.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Osobiście wolę ruch pro-ana, jednak jak komuś pro - mia odpowiada to w porządku. Szanuję i toleruję wszystkich.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
W ciągu ostatnich 3 dni nistety miałam same napady, jednak od jutra postaram się nie przekraczać 300 - 400 kcal przez najbliższy tydzień, albo i nawet dłużej.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 77   b) 79   c) 42-43 mam 16 lat i 160cm wzrostu

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Niestety kiepsko ponieważ nie mam warunków, ale postaram się to zmienić.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Tak jestem, jednak  to forum niestety trochę umiera.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Na pro-anę trafiłam około 2 tygodnie temu, ale odchudzać się chciałam odkąd pamiętam.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Mam nadzieję, że uzyskam tu wsparcie i pomoc od bardziej doświadczonych motylków.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Jestem w stanie udzielać się często na forum niestety jednak przed 21 mam zabieraną elektroniktronikę, więc po tej godzinie nie jestem dostępna.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Oczywiście, że zdaję sobie z tego sprawę i mam zamiar szanować i wspierać każdego.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot