Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-01-06 23:03:29

motylek001
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-01-06
Liczba postów: 2
WindowsChrome 97.0.4692.71

rekrutacja

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
kiedyś po prostu ograniczałam cukier i tłuscze, od pewnego czasu głodówki


2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
stosuje od pewnego czasu co kilka dni jadłam ok 800kcal ale uznałam ze to za dużo i starałam się jeść co kilka dni 350 kcal ( kilka dni czyli od 4 do max 14), uważam że to super przykład kontroli i siły woli


3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
pro ana to dla mnie przyjaciółka, która pomaga mi kontrolować swoje życie, dekalog jest super o ile ktoś go rozumie i wprowadza w życie, a nie czyta byle by przeczytać


4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
ja nie stosuje zasad pro mia, ale jak ktoś to preferuje to nie mam nic do tego. o gustach się nie mówi


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
przez poprzednie 2 dni nie jadłam nic dziś troche sałaty miała ona 14kcal


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a. 49 b. 65 c. 48 d. 38 / lat mam 16 / wzrost 169cm


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
codziennie robie minimum 15.000 kroków i staram sie spalać conajmniej 500kcal


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
tak, na dwóch aktualnie


9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
2 lub 3 lata temu zaczęłam i właściwie od kilka miesiecy potem trafiłam na pro ane stosowałam się do jej zasad ale z przerwami. bezprzerwy jestem z nią od około  pół roku


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
oczekuje zrozumienia, motywacji , wsparcia iaktywności. oferuje to samo. jestem otwarta na nowe znajomości o pomoc innym, wymienienie sie doswiadczeniami itp


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
jak najbardziej jestem w stanie udzielać się często. będę zerkać co około 2 dni

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
oczywiście, każdy zasługuje na wsparcie i szacunek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot