Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-12-01 02:38:42

Milkaka19
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-12-01
Liczba postów: 1
AndroidChrome 95.0.4638.74

Kwestionariusz

.1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak stosowałam, starałam się nie przekraczać 900kcl ale niestety bywało różnie

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Zdarzało mi się stosować ale zawsze konczyły się strasznym objadaniem

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana jest dla mnie czymś co pozwala nam się udoskonalić, Uważam, że dekalog jest niezbędny, bez niego nie mielibyśmy kontroli

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Trudno mi cokolwiek powiedzieć w tym temacie ponieważ nigdy nie miałam z tym styczności

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
na chwilę obecną nie mam żadnej diety ale od jutra chce zacząć ograniczać posiłki do 900kcl
Sprzed dwóch dni nie pamiętam
Dzisiaj/wczoraj: 3 naleśniki z twarożkiem na słodko, 2 kanapki z masłem i jedna z pomidorem, 4 szklanki wody i filizanka cappuccino.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
A) 48kg
B) 52kg
C) 44
D) 35kg
Będę miała 16 w grudniu i mam 149 wzrostu

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
niestety tylko tyle co na w-f i godzinne spacery .

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, nigdy jeszcze nie byłam.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
trudno stwierdzić, od jakiś Czterech miesięcy. Szczerze? Słyszałam k motylkach już że dwa lata temu ale nigdy nie byłam tym zainteresowana, dopiero wczoraj szukając jakiś diet trafiłam na pro-anę.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
chce tu być ponieważ wierze że uzyskam Zrozumienie i wsparcie, a także że sama będę mogła być wsparciem dla innych, wierzę że dzięki temu forum łatwiej będzie mi dążyć do celu

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Zależy bo jednak nauki jest dużo ale mimo wszystko jestem w stanie się udzielać

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jestem tego świadoma.

Offline

#2 2022-01-17 20:25:34

Meriaw33
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-01-17
Liczba postów: 1
AndroidChrome 97.0.4692.87

Odp: Kwestionariusz

Hej, jest ktoś kto mógłby zostać moim opiekunem? Nie jest to dla mnie obcy temat, ale szukam osoby, która będzie mogła zmotywować mnie do działania.

Offline

#3 2022-05-21 10:58:40

magaliebutterfly
Kandydat(ka)
Dołączył: 2022-05-21
Liczba postów: 1
Wiek: 16
Obecnie kg/BMI: 55kg
Najmniej kg/BMI: 49kg
Najwięcej kg/BMI: 60kg
Docelowo kg/BMI: 48kg
Wzrost: 164
WindowsChrome 101.0.4951.67

Odp: Kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak, wiele diet. Skinny pink, baletnica, owocowa i mnóstwo innych. Często też sama wymyślam sobie diety, ale zawsze trzymam się faktu, że 800kcal dziennie to max, raczej nie jem więcej.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak i sądzę, że raz na jakiś czas głodówka jest dobra, ale nie na dłuższy okres bo potem łątwo jest dostać napad.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Ruch pro-ana to dla mnie motywacja do dążenia do ideału. Chcę być idealna we wszystkim. Idealnie się uczę, mam hobby i znajomych, moje życie byłoby idealne, gdyby nie moja waga. Dlatego też jestem pozytywnie nastawiona do wszystkiego związanego z pro-aną.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Neutralny, osobiście wolę pro-anę, bo nie lubię wymiotowania i obrzydza mnie to, ślina też mnie obrzydza i wiele innych rzeczy, dlatego sama tego nie robię. Ogólnie to jak ktoś woli pro-mie to nie mam z tym problemu.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Aktualnie nie jestem na jakiejś konkretnej diecie, tylko tak jak mówiłam max. 800 kcal dziennie. Bilans: 500kcal, 900kcal (poniosło mnie), 700kcal.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Obecnie mam 16 lat, 164 wzrostu i ważę 55kg. Najwyższa moja waga to 60 kg. Najniższa to 49, a dążę do 48kg.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Tak, windsurfing, tańczę amatorsko i robię codziennie różne workouty z yt.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Od 13 roku życia się odchudzam a na pro anę trafiłam pod koniec 14 roku życia.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Potrzebuje motywacji i zrozumienia od innych takich samych jak ja.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Mam strasznie mało wolnego czasu, najbardziej jestem w stanie się udzielać w piątki wieczorem i w soboty, tak to raczej nie.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot