Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-07-22 22:58:10

Justwantbethebestmyself
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-07-22
Liczba postów: 2
AndroidChrome 79.0.3945.147

Formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak stosowałam diety, opierały się na wyznaczonych przez mnie kaloriach, najczęściej to była tam kaloryczność do 600 kilokalorii na dzień.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam raz na jakiś czas, aczkolwiek uważam, żeby z nimi nie przesadzać, bo łatwo popłynąć przez nie w stronę napadów.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana jest dla mnie ruchem oraz inicjatywą, która pozwala dążyć do perfekcji w tym nieperfekcyjnym świecie oraz opanować siłę woli. Uważam, że dekalog jest potrzebny, tak samo jak samodyscyplina.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nigdy nie byłam, sam fakt objadania się w jakiejkolwiek postaci mnie przeraża..

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Aktualnie mam limit do tysiąca kilokalorii dziennie, ale często jadam mniej.
Dzisiaj - pół jabłka, kawa bez dodatków, dwa małe ugotowane ziemniaki, 250 gramów brokuła, trzy kromki chrupkiego pieczywa.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
A) 31kg
B) 48 kg
C) ta, co mam teraz
D) 27 kg
Mam 14 lat i 152 cm


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Chodzę codziennie na spacery, ćwiczę codziennie cardio, interwały, ćwiczenia typu HIIT oraz uprawiam jogę.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, nigdy jeszcze nie byłam.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Moje pierwsze próby zaczęły się 1,5 roku temu, ale diety towarzyszą w moim życiu od wieku dziesięciu lat. Trafiłam na pro-anę rok temu.


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chcę mieć dalszą motywację, dążyć do celu i się nie poddawać. Wierzę, że te miejsce mi to zapewni w walce o perfekcję.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, mam dużo czasu i mogę się udzielać.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak mam tego wszystkiego świadomość.

Offline

#2 2021-07-23 12:30:41

Longin
Nimfa
Skąd: Kraków
Dołączył: 2019-07-05
Liczba postów: 153
Wiek: 22
Obecnie kg/BMI: 42/ 14,2
Najmniej kg/BMI: 39/ 13,2
Najwięcej kg/BMI: 72/ 24,3
Docelowo kg/BMI: ????
Wzrost: 172
WindowsChrome 91.0.4472.164

Odp: Formularz rekrutacyjny

Forum od dawna nie żyje i nie widać szans na jego reaktywację. Informacja o przeprowadzaniu rekrutacji została sprzed kilku jeszcze miesięcy, ale faktycznie rekrutacji już nie ma, jak i aktywnych użytkowników.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot