Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-07-21 08:45:08

emiliap3
Kandydat(ka)
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2021-07-21
Liczba postów: 1
Wiek: 17
Obecnie kg/BMI: 78kg
Najwięcej kg/BMI: 107kg
Docelowo kg/BMI: 40kg
Wzrost: 175cm
WindowsFirefox 89.0

Odpowiedz na kwestionariusz rekrutacyjny.

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Zazwyczaj sama ustalam sobie limity lub diety na około tydzień/ dwa i stosuje się do nich. Korzystam z postu, kiedyś dieta sgd, dieta baleriny, diety wysoko restrykcyjne, ale u mnie nie do końca się sprawdzają, bo mam alergie pokarmowe i po prostu nie lubię wielu produktów.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Staram się przynajmniej raz w tygodniu mieć fasta, czasem przeciąga się, ale zazwyczaj poszczę w okolicach 24h. Mój najdłuższy trwał 200h

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Każdy ma swój rozum, dla mnie ruch pro ana to jak przyjaciele, którzy rozumieją mnie z innej strony, dlatego go wspieram. Można tu znaleźć dużo osób, które dadzą nam motywacje i będą dla nas pewnego rodzaju mentorem. Do dekalogu mam pozytywny stosunek, jest bardzo motywujący.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Dokładnie taki sam jak do pro- any, każdy ma swój rozum i zna konsekwencje.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Nie jestem  na żadnej konkretnej diecie, do końca tygodnia ustawiłam sobie limit 300 kcal i jego się trzymam, w następnym tygodniu może zacznę z innymi limitami.
Niedziela (18.07.2021)- 2x chupa chups truskawkowy 100 kcal, 3l wody
Poniedziałek (19.07.2021)- Fast, 1,5l wody 0.5l pepsi max
Wtorek (20.07.2021)- skyr borówkowy 130 kcal. 4l wody

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 78kg b) 107kg c) nie mam pojęcia d) 40kg Mam 17 lat (2004) i 175 cm

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Biegam, jeżdżę na rowerze jak zejdę poniżej 70kg wracam do pływania i siatkówki

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Tak myproana i ogólnie tumblr

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Już prawie dekadę mam zaburzenia odżywiania (od 7 roku życia BED), ale pod koniec kwietnia stwierdziłam, że to koniec, przerwałam cykl restrykcja- napad i zaczęłam chudnąć. Od razu jak postanowiłam schudnąć, wiedziałam, że inaczej nie dam sobie rady.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Nie jestem na żądnym forum po polsku, więc chciałabym to zmienić.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, jak najbardziej. Mam dość dużo wolnego czasu.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jak najbardziej, w każdej społeczności ludzie mają różne poglądy. Każdy powinien się wspierać lub przynajmniej szanować, ze swojej strony jestem w stanie to zagwarantować i liczę na to samo z drugiej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot