Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-19 16:45:58

Depresyjna_paprotka
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-01-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 87.0.4280.141

Kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Nie stosowałem żadnych konkretnych diet. W moim przypadku się to nie sprawdza. To ile i kiedy jem jest uzależnione od tego co w trakcie niego się dzieje. Staram się jednak nie jeść więcej niż 1000kcal. To i tak jest za dużo…

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak. szczególnie często w okresie świątecznym.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jest to sposób na życie. Pozwala uwolnić się od trywialnych rzeczy, takich jak potrzeby organizmu i skopić się na rzeczach ważnych. Pasjach, nauce, dążeniu do ideału.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Wielokrotnie tego próbowałem, jednak to nie dla mnie. Zdecydowanie wolę ograniczać jedzenie, niż je zwracać. Mimo wszystko, staram się rozumieć i wspierać będące w tym osoby. Zresztą jakby na to nie patrzeć Mia jest siostrą naszej kochanej Any.
 
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Tak jak wyżej pisałem – to ile dokładnie jem zależy od konkretnego dnia. Są jednak zasady których się trzymam. W ciągu typowego dnia jem co najwyżej 500 kcal. Wyjątkami są dni, gdy spotykamy się w szerszym gronie rodziny (co teraz całe szczęście jest rzadkością), a jedzenie niewielkich ilości staje się podejrzane. W tych skrajnych sytuacjach nie jem więcej niż 1000 kcal. To granica nie przekraczalna. Jeśli chodzi o bilanse z ostatnich dni to wygląda on tak:
Niedziela – 115 kcal
2 małe mandarynki ok. 74kcal, wafel ryżowy 39kcal
Poniedziałek – 383 kcal
2 małe mandarynki ok, 74kcal, zupa brokułowa z makaronem ok. 247 kcal, pomarańcza ok. 62kcal

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Obecna – 52.1 kg
Najwyższa – 58 kg
Najniższa – 49.3 kg
Docelowa (na dzień dzisiejszy) – 45kg
Wiek – 18 lat
Wzrost – 170 cm

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Aktualnie muszę przyznać, że zaniedbuję to. Ćwiczę dość rzadko i nieregularnie.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Około 2 lata, z przerwami. Chociaż, tak myślę, że to był czad próbny u Any, w którym chciała sprawdzić, czy będę jej wierny. Tak naprawdę myślę, że mogę się nazwać jej dzieckiem od 4 miesięcy. W tym czasie Zacząłem naprawdę sprostać jej wymaganiom.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Potrzebuję wsparcia od osób które to rozumieją, miejsca, gdzie nikt nie wyśmieje. W zamian mogę odwdzięczyć się tym samym

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak, jestem tego w pełni świadomy

Offline

#2 2021-01-23 10:50:42

Longin
Nimfa
Skąd: Kraków
Dołączył: 2019-07-05
Liczba postów: 153
Wiek: 22
Obecnie kg/BMI: 42/ 14,2
Najmniej kg/BMI: 39/ 13,2
Najwięcej kg/BMI: 72/ 24,3
Docelowo kg/BMI: ????
Wzrost: 172
WindowsChrome 87.0.4280.141

Odp: Kwestionariusz

Kochana Ana, Ana chciała sprawdzić, czy będe jej wierny. Kim jest owa Ana, co to za osoba? Bo chyba nie uosabiasz choroby i nie nazywasz jej "kochaną"?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot