Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-08 03:54:26

kwiatynaciele
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-11-08
Liczba postów: 2
WindowsChrome 86.0.4240.183

Formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak stosowałam dziety. Były one różne od tych „zdrowych” do tych drastyczniejszych, które w większości kończyły się napadem. Stosowałam diety SGD, HSGD, dietę baletnicy.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam. W większości kończyły się napadem. Zdarzyły mi się głodówki, które były „karą” za przekroczenie limitu. Obecnie już ich nie robie od bardzooo długiego czasu.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana jest dla mnie ruchem, który pomaga dążyć do perfekcji. Wiem, że pomoże mi także w samokontroli. Z dekalogiem się nie zgadzam.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Przez krótki czas byłam pro-mia, wymęczyło mnie to strasznie, a efektów nie było.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Obecna dieta to ograniczenie kcal do 1000.
(06/11)
jabłko, kluski na parze, sos truskawkowy, bułka, sałatka, płatki z mlekiem, kostka czekolady mlecznej-1058kcal
(07/11)
Chleb, papryka, zupa ogórkowa, pizza, makowiec- 1022kcal


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
(Nie posiadam obecnie wagi, bo mi się popsuła)
a) 60 (+-)
b) 74
c) 51
d) 55
Mam 18 lat i 168 wzrostu.


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Nienawidzę ćwiczyć. Od trzech dni ćwiczę w domu jogę. Lubię za to wychodzić na spacery, jeździć rowerem, na rolkach, desce.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Na razie jeszcze na nim jestem, ale się rozpada i boję się, że bez forum stracę to nad czym pracowałam już ponad miesiąc.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Obecnie moje odchudzanie trwa ponad miesiąc. Na pro-anę trafiłam już 6 lat temu. Byłam z nią kilka tygodni po czym zapominałam i wracałam do opychania się jedzeniem.


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Boję się, że bez forum i ludzi na nim stracę to nad czym pracowałam. Zawsze jest to jakieś wsparcie. Jest to też bezpieczniejszy sposób na zapisywanie bilansów (pisałam kiedyś w zeszycie, ale raz siostra chciała zobaczyć co w nim pisze i bardzo się wtedy wystraszyłam, że ktoś dowie się o moim małym sekrecie). Na forum znajdę zapewne dużo inspiracji i motywacji do dalszej walki w dążeniu do celu.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, na poprzednim forum udzielałam się codziennie (z kilkoma wyjątkami, gdy nie miałam czasu)

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak jestem tego świadoma

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot