
Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1


Witam
Jestem studentką V roku psychologii klinicznej, a mój temat związany jest właśnie z anoreksją, ponieważ sama chorowałam 5 lat i byłam już naprawdę na skraju i w przekonaniu, że nie uda mi się z niej wyjść. Ale jednak i to całkiem nieźle jak mniemam ![[dblpt]D](http://www.midnight-butterflies-pro-ana.4ra.pl/upload/4ra_pl/midnight-butterflies-pro-ana/smilies/[dblpt]D.png)
Jednak potrzebuję do tego aż 80 dziewcząt 18+!!!, które wypełnią mi 3 ankiety. Nie sądziłam, że aż tak trudno będzie mi tyle znaleźć
Dlatego zwracam się z prośbą do was. Nikogo do niczego oczywiście nie zmuszam, a nie ukrywam, że bardzo by mi to pomogło i będę niesamowicie wdzięczna
))
forms. gle/huK7sVNXzkmaHwhe6
forms. gle/PPjcWoorutirLAbbA
forms. gle/RDpJ1euC7h4sqgrs5
Przed gle dałam spację, bo inaczej nie wchodzi :<
Z chęcią również odpowiem na jakiekolwiek pytania, które można kierować pod adres kyuuketsuuki@gmailcom ![[dblpt])](http://www.midnight-butterflies-pro-ana.4ra.pl/upload/4ra_pl/midnight-butterflies-pro-ana/smilies/[dblpt]).png)


ooo, kolejna osoba z zadaniem domowym! ![[dblpt]D](http://www.midnight-butterflies-pro-ana.4ra.pl/upload/4ra_pl/midnight-butterflies-pro-ana/smilies/[dblpt]D.png)
rozwiązałem wszystkie 3, a nie jestem dziewczyną, oni tego nie sprawdzają jak coś ![[dblpt]D](http://www.midnight-butterflies-pro-ana.4ra.pl/upload/4ra_pl/midnight-butterflies-pro-ana/smilies/[dblpt]D.png)
myślę, że ciężko byłoby znaleźć osoby chętne i zdolne do wypełnienia ankiet na innych forach.
Offline
Strony: 1